Ogłoszenia

[ 1 ] [ 2 ] >>> ... z 2

Podręczniki do religii

W załączniku zamieszczamy

Wykaz podręczników do religii  na rok szkolny 2020/2021

Dodano: 02 Lipiec 2020
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

W związku z rekrutacją elektroniczną do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Garwoliński na rok szkolny 2020/2021 (nauka w systemie dziennym) przekazujemy dodatkowe wyjaśnienia dotyczące procedury przeprowadzania tej rekrutacji w załączniku.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Dodano: 24 Czerwiec 2020

Publikacja sprawozdania finansowego za 2019 rok

Zespołu Szkół w Głoskowie

Zgodnie z § 34 ust.9 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczpospolitej Polskiej, sprawozdanie finansowe za 2019 rok Zespołu Szkół w Głoskowie zostało opublikowane
w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Borowie:

http://bip.borowie.pl/index.php?idg=13&id=49&x=3&y=2

Dodano: 17 Czerwiec 2020
Rekrutacja do szkól ponadpodstawowych

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Garwoliński na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja ta w bieżącym roku będzie realizowana elektronicznie za pośrednictwem rekrutacyjnej strony internetowej.

Dodano: 04 Czerwiec 2020
Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021 oraz Harmonogram rekrutacji do szkół

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych.

Dodano: 20 Maj 2020
Zajęcia z programowania

Szanowni Państwo,

Już 12 maja startuje “Szkoła z Gigantami”, czyli zajęcia z programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Projekt został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

“Szkoła z Gigantami” to 5 zajęć online z programowania oraz bezpieczeństwa w Internecie. Młodsi uczniowie (9 - 12 lat) mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw programowania w Scratch oraz tworzeniu aplikacji w App Inventorze. Starsi uczniowie natomiast będą mieli okazję do rozpoczęcia przygody z programowaniem w języku Python.

Każdy z uczniów powinien zarejestrować się indywidualnie, aby móc otrzymać link do kolejnych zajęć oraz materiały powtórzeniowe. Zapisów można dokonywać poprzez link:
https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/SzkolaZGigantami

Serdecznie zapraszamy również Rodziców naszych uczniów do udziału w bezpłatnym webinarze “Bezpieczny Internet Online”.
Zachęcamy rodziców do rejestracji poprzez stronę:

https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/BezpiecznyInternet

Organizatorem warsztatów jest szkoła programowania dla dzieci i młodzieży @Giganci Programowania.

***

Z pozdrowieniami,
Giganci Programowania

www.giganciprogramowania.edu.pl/
22 112 10 63

Dodano: 13 Maj 2020
Klub Młodego Programisty

Temat: Zapisz dziecko do Klubu Młodego Programisty online

Szanowni Państwo,

Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których – za darmo! - będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.

Nauka programowania nigdy nie była łatwiejsza. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spróbowało swoich sił w kodowaniu, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl  i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, Twoje dziecko będzie poznawało tajniki programowania – korzystając z wirtualnych aplikacji i wsparcia wykwalifikowanych trenerów. Nie musisz niczego instalować – wystarczy jedno kliknięcie.

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona ze względu na możliwości moderacji, więc nie czekajcie i rejestrujcie się już dziś. Mamy 1500 miejsc dla 1-, 2- i trzecioklasistów i 1500 dla 4- 5- i szóstoklasistów z całej Polski!

Rejestracja: www.klubmlodegoprogramisty.pl

Kluby Młodego Programisty to element projektu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”.

Dodano: 13 Maj 2020

Szanowni Rodzice.

Dzieci, których karty przyjęcia do przedszkola i deklaracje zostały złożone, są przyjęte do Publicznego Przedszkola "Kubuś Puchatek" w Głoskowie na rok szkolny 2020/2021.

Dodano: 04 Maj 2020
Informacje 25 marca 2020r

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z nowymi informacjami

Dodano: 25 Marzec 2020
Bezpieczeństwo w internecie

Drodzy Rodzice, sprawdźcie co warto zrobić, by mądrze kontrolować aktywność swoich pociech w sieci.

Dodano: 24 Marzec 2020

[ 1 ] [ 2 ] >>> ... z 2Odwiedzin: 200040