Przedszkole

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 26

Przedstawienie świąteczne
OBRAZEK

Przedstawienie świąteczne „Wesołych Świąt”

Uroczystości bożonarodzeniowe od wielu lat wpisane są do kalendarza wydarzeń organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku również postanowiłyśmy przeprowadzić tę uroczystość.

Dodano: 22 Grudzień 2020
Kartka dla Seniora – Razem na Święta
OBRAZEK
  Boże Narodzenie to święta rodzinne, które w tym roku ze względu na pandemię będą dla wielu osób wyjątkowo trudne. Dlatego też dzieci z naszego przedszkola z wielką chęcią zaangażowały się w akcję Kartka dla Seniora - Razem na Święta, której organizatorami były p. Marlena Kowalska i p. Ilona Osiak.
Dodano: 21 Grudzień 2020
Pieczenie pierniczków w przedszkolu
OBRAZEK
     Nasze przedszkolaki rozpoczęły pierwsze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i upiekły pyszne świąteczne pierniczki.
Dodano: 16 Grudzień 2020
Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu
OBRAZEK
Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. Na ten wyjątkowy dzień każda grupa przygotowywała się już od dłuższego czasu.
Dodano: 08 Grudzień 2020
Festiwal piosenki dziecięcej
OBRAZEK
W ostatnim czasie grupa 4,5 - latków z naszego przedszkola wzięła udział w Festiwalu Piosenki Dziecięcej „MAŁE NUTKI w SIECI POZYTYWNYCH DŹWIĘKÓW” organizowanym przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
Dodano: 02 Grudzień 2020
Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu
OBRAZEK

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula”

        25 listopada 2020 r. obchodziliśmy tradycyjnie w przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Dzieci poznały historię pluszowego misia, obejrzały prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów.

Dodano: 26 Listopada 2020
PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PANI JESIEŃ”
OBRAZEK
W dniu 24 listopada br. został rozstrzygnięty przedszkolny konkurs plastyczny pt. „Pani Jesień”. W konkursie wzięły udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Celem konkursu było nie tylko uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej nas przyrody, ale także zachęcenie naszych przedszkolaków i ich rodziców do wspólnej aktywności plastycznej.
Dodano: 24 Listopada 2020
Dzień zdrowego śniadania w przedszkolu
OBRAZEK
     W ramach tygodnia poświęconego zdrowemu odżywianiu się oraz udziałowi w projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” przedszkolaki dowiedziały się, czym jest zdrowie, co to znaczy być zdrowym i jak należy dbać o zdrowie.
Dodano: 12 Listopada 2020
Europejski Tydzień Kodowania w przedszkolu
OBRAZEK
 Październik to miesiąc „Code Week” - dzieci z Publicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Głoskowie juz po raz trzeci uczestniczą w tym wydarzeniu. Celem tej inicjatywy jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród najmłodszych i nabywanie nowych kompetencji związanych z kodowaniem.
Dodano: 22 Październik 2020
Wyprawki do przedszkola

W załącznikach podajemy wyprawki:

Dla 3-4 latków

Dla 5 latków

Dla 6 latków

Dodano: 02 Lipiec 2020

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 26Odwiedzin: 208853