Aktualności

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 98

Europejski Tydzień Kodowania w przedszkolu
Parafia Honorata - Europejski Tydzień Kodowania w przedszkolu
 Październik to miesiąc „Code Week” - dzieci z Publicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Głoskowie juz po raz trzeci uczestniczą w tym wydarzeniu. Celem tej inicjatywy jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród najmłodszych i nabywanie nowych kompetencji związanych z kodowaniem.
Dodano: 22 Październik 2020
Dzień Chłopaka w przedszkolu
Parafia Honorata - Dzień Chłopaka w przedszkolu
W tym tygodniu Chłopcy z naszego przedszkola obchodzili swoje święto. We wszystkich grupach 2 października 2020 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka.
Dodano: 03 Październik 2020
Czytanie w przedszkolu
Parafia Honorata - Czytanie w przedszkolu
Tradycją naszego przedszkola stało się rozwijanie i promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Staramy się zachęcać dorosłych do głośnego czytania dzieciom i uświadamiać, jaką ogromną rolę odgrywa czytanie w życiu dziecka.
Dodano: 30 Wrzesień 2020
Dzień Przedszkolaka
Parafia Honorata - Dzień Przedszkolaka
W radosnej atmosferze odbył się kolejny „Dzień Przedszkolaka”. Nasi milusińscy świętowanie rozpoczęli w środę 23 września br. od nadmuchiwania kolorowych baloników, które później przyczyniły się do wspólnej zabawy.
Dodano: 24 Wrzesień 2020
Próbna ewakuacja
Parafia Honorata - Próbna ewakuacja
16 września 2020r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja.
Dodano: 17 Wrzesień 2020
Dzień kropki w przedszkolu
Parafia Honorata - Dzień kropki w przedszkolu
15 września 2020 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki, jednocześnie rozpoczęliśmy realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego -„Emocja”. Celem naszych działań było wzbudzenie kreatywności, pomysłowości i zachęcenie do tworzenia, działania oraz zabawy.
Dodano: 15 Wrzesień 2020
Bezpieczna droga do szkoły
Parafia Honorata - Bezpieczna droga do szkoły
W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu i Komendę Powiatową Policji w Garwolinie 15 września br. nasze przedszkole odwiedzili: dzielnicowy gm. Borowie asp. Łukasz Rosłaniec oraz p. Katarzyna Iwaniec - dyrektor GOK.
Dodano: 15 Wrzesień 2020
NARODOWE CZYTANIE
Parafia Honorata - NARODOWE CZYTANIE
Już po raz dziewiąty nasza szkoła włączyła się w NARODOWE CZYTANIE pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. Tegoroczna akcja przeprowadzona 4 września br. przez Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu  ze względu na pandemię odbyła się w trybie on-line.
Dodano: 04 Wrzesień 2020
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września rozpoczęliśmy rok szkolny w dość nietypowy sposób. Nie było uroczystego oficjalnego rozpoczęcia na sali gimnastycznej, tylko spotkania z wychowawcami zgodnie z harmonogramem i obowiązującym reżimem sanitarnym. Nauczyciele przedstawili plan zajęć na rok 2020/2021 oraz zapoznali z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa obowiązującymi w naszej szkole. Choć ten rok będzie inny niż poprzednie ze względu na panującą pandemię koronawirusa, to z nadzieją i uśmiechem rozpoczynamy naukę.

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom szkoły

życzymy w roku szkolnym 2020\2021

samych sukcesów, 

 jeszcze więcej uśmiechu

oraz przyjemności z nauki i pracy.

                                          Dyrektor i Pracownicy Zespołu Szkół w Głoskowie

 

Dodano: 02 Wrzesień 2020

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 98Odwiedzin: 206020