Aktualności

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 100

Rekrutacja do szkól ponadpodstawowych

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Garwoliński na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja ta w bieżącym roku będzie realizowana elektronicznie za pośrednictwem rekrutacyjnej strony internetowej.

Dodano: 04 Czerwiec 2020
Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu
Parafia Honorata - Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

26 maja - Dzień Mamy oraz 23 czerwca - Dzień Taty to jedne z najbardziej wyjątkowych dni w roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców.
 

Dodano: 27 Maj 2020
Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021 oraz Harmonogram rekrutacji do szkół

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych. Dokument uwzględnia niektóre z uwag, które napłynęły do MEN w trakcie konsultacji społecznych.

Dodano: 20 Maj 2020
100. Rocznica urodzin Jana Pawła II w przedszkolu
Parafia Honorata - 100. Rocznica urodzin Jana Pawła II w przedszkolu

Dzieci z naszego przedszkola w sposób szczególny uczciły 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Włączyły się w akcję - Laurka urodzinowa dla Jana Pawła II w ramach realizacji projektu czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”. By dać świadectwo pamięci oraz miłości – wraz ze swoimi rodzinami wykonały laurki, kwiaty oraz portrety ukochanego Ojca Świętego.

Dodano: 18 Maj 2020
Zajęcia z programowania

Szanowni Państwo,

Już 12 maja startuje “Szkoła z Gigantami”, czyli zajęcia z programowania dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Projekt został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

“Szkoła z Gigantami” to 5 zajęć online z programowania oraz bezpieczeństwa w Internecie. Młodsi uczniowie (9 - 12 lat) mogą wziąć udział w zajęciach z podstaw programowania w Scratch oraz tworzeniu aplikacji w App Inventorze. Starsi uczniowie natomiast będą mieli okazję do rozpoczęcia przygody z programowaniem w języku Python.

Każdy z uczniów powinien zarejestrować się indywidualnie, aby móc otrzymać link do kolejnych zajęć oraz materiały powtórzeniowe. Zapisów można dokonywać poprzez link:
https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/SzkolaZGigantami

Serdecznie zapraszamy również Rodziców naszych uczniów do udziału w bezpłatnym webinarze “Bezpieczny Internet Online”.
Zachęcamy rodziców do rejestracji poprzez stronę:

https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/BezpiecznyInternet

Organizatorem warsztatów jest szkoła programowania dla dzieci i młodzieży @Giganci Programowania.

***

Z pozdrowieniami,
Giganci Programowania

www.giganciprogramowania.edu.pl/
22 112 10 63

Dodano: 13 Maj 2020
Klub Młodego Programisty

Temat: Zapisz dziecko do Klubu Młodego Programisty online

Szanowni Państwo,

Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których – za darmo! - będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.

Nauka programowania nigdy nie była łatwiejsza. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spróbowało swoich sił w kodowaniu, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl  i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, Twoje dziecko będzie poznawało tajniki programowania – korzystając z wirtualnych aplikacji i wsparcia wykwalifikowanych trenerów. Nie musisz niczego instalować – wystarczy jedno kliknięcie.

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona ze względu na możliwości moderacji, więc nie czekajcie i rejestrujcie się już dziś. Mamy 1500 miejsc dla 1-, 2- i trzecioklasistów i 1500 dla 4- 5- i szóstoklasistów z całej Polski!

Rejestracja: www.klubmlodegoprogramisty.pl

Kluby Młodego Programisty to element projektu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”.

Dodano: 13 Maj 2020

Szanowni Rodzice.

Dzieci, których karty przyjęcia do przedszkola i deklaracje zostały złożone, są przyjęte do Publicznego Przedszkola "Kubuś Puchatek" w Głoskowie na rok szkolny 2020/2021.

Dodano: 04 Maj 2020
Bezpieczeństwo w internecie

Drodzy Rodzice, sprawdźcie co warto zrobić, by mądrze kontrolować aktywność swoich pociech w sieci.

Dodano: 24 Marzec 2020
Dzień Kobiet w przedszkolu
Parafia Honorata - Dzień Kobiet w przedszkolu
8 marca to wyjątkowy dzień w roku, kiedy to swoje święto obchodzą wszystkie Kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.
Dodano: 09 Marzec 2020
Wizyta w Domu Seniora
Parafia Honorata - Wizyta w Domu Seniora
Dnia 26.02.2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły Dom Seniora „Słoneczny Parasol” w Sulbinach.
Dodano: 26 Luty 2020

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 100Odwiedzin: 212004