Wycieczki przedszkolaków

18 i 19 kwietnia 2018r. dzieci z przedszkola miały zorganizowane wycieczki. W środę odwiedziły Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu. Spotkały się z policjantami, st. sierż. Karoliną Parzyszek i st. post. Krzysztofem Szczypkiem z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, którzy opowiedzieli dzieciom na czym polega praca policjantów. Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie policjantów a przede cieszyły się z możliwości obejrzenia z bliska radiowozu. Każdy przedszkolak miał okazję usiąść za kierownica pojazdu i posłuchać sygnałów policyjnej syreny.
Dzieci odwiedziły też bibliotekę publiczną, gdzie mogły obejrzeć wiele kolorowych książek a także zwiedziły zabytkowy kościółek. Na zakończenie pobytu uczestniczyły w zajęciach kulinarnych – miały okazję własnoręcznie przygotować sobie naleśniki z ulubionym nadzieniem.
W czwartek dzieci uczestniczyły w zajęciach ruchowych w Sali zabaw „Kraina Czarów” w Garwolinie. Oprócz szalonej zabawy czekały tam na nie zajęcia plastyczne – dzieci wykonywały wizerunki ulubionych zwierzątek w duchu ekologicznym – ze zużytych płyt CD.
Czas upłynął dzieciom na miłej zabawie.
 


<<< Wróć
Dodano: 19 Kwiecień 2018
Gimnazjum NR 6 - Wycieczki przedszkolaków


Odwiedzin: 193903