Mistrzostwa Góry Kalwarii w Sprincie Pływackim

Mistrzostwa Góry Kalwarii w Sprincie Pływackim Lato 2018

W sobotę 9 czerwca 2018 roku na basenie OSiR-u w Otwartych Mistrzostwach Góry Kalwarii w sprincie pływackim LATO 2018 organizowanych przez miejscowy klub pływacki UKS SKALAR, rywalizowało ponad 150 zawodniczek i zawodników z Góry Kalwarii, Grójca, Miętnego i Garwolina. W tym gronie pojawili się również uczniowie Zespołu Szkół w Głoskowie, którzy zdobyli następujące miejsca:

Wojtek Mikulski klasa IV Szkoły Podstawowej na dystansie 50 metrów stylem motylkowym z czasem 56,53 zajął III miejsce. Na dystansie 50 metrów stylem dowolnym z czasem 42,60 zajął III miejsce. Na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 53,29 zajął IV miejsce.

Filip Mikulski klasa VI Szkoły Podstawowej na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym z czasem 49,46 zajął III miejsce. Na dystansie 50 metrów stylem klasycznym z czasem 52,63 zajął III miejsce. Na dystansie 50 metrów stylem dowolnym z czasem 41,21 zajął V miejsce.

Wszystkie starty dostarczały mnóstwo emocji zarówno biorącym w nich udział zawodnikom jak i kibicującym z boku koleżankom, kolegom i rodzicom. Cieszy fakt, że uczniowie Zespołu Szkół w Głoskowie tak chętnie biorą udział zarówno w zajęciach pływackich jak i w licznych zawodach sportowych, gdzie mogą sprawdzić swoje umiejętności. To był trzeci start Naszych uczniów w tego typu zawodach pływackich.
Ogromny wkład w sukcesy dzieci, zapewniają także rodzice, którzy wspierają rozwój fizyczny swych pociech na każdym etapie kształcenia. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.