Mistrzostwa Mazowsza Młodzików

MISTRZOSTWA MAZOWSZA MŁODZIKÓW

W sobotę 15 września 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym KS Orzeł Warszawa odbyły się zawody lekkoatletyczne – MISTRZOSTWA MAZOWSZA MŁODZIKÓW z rocznika 2004/2003.
Organizatorem zawodów był Warszawsko – Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki. (www.wmozla.pzla.pl)
W biegu na 300 metrów wystartowało 37 zawodniczek w pięciu seriach, wśród nich

Olga Świesiulska – klasa VIII Szkoły Podstawowej w Głoskowie, która zajęła I miejsce z wynikiem 42,93 ustanawiając tym samym Nowy Rekord Młodziczek Powiatu Garwolińskiego w biegu na 300 metrów.
Olga dodatkowo zdobyła II Klasę Sportową, co jest podstawą do przyznania jej stypendium sportowego Starosty Powiatu Garwolińskiego. GRATULACJE !!!

Olga Świesiulska poza zajęciami wychowania fizycznego, realizowanymi w Zespole Szkół w Głoskowie, dodatkowo trenuje w klubie sportowym GKS Wilga Garwolin, gdzie nad jej formą sportową czuwa trener lekkiej atletyki mgr Stanisław Buszta.
Kolejne zawody, w których Olga Świesiulska będzie walczyła o nowy rekord, to udział w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych dla Szkół im. Henryka Jakimiaka, które odbędą się 19 września 2018 roku na stadionie ARM w Siedlcach – Trzymamy kciuki !!!Opracował mgr Marcin Możdżonek


<<< Wróć
Dodano: 15 Wrzesień 2018
Gimnazjum NR 6 - Mistrzostwa Mazowsza Młodzików


Odwiedzin: 199830