Biegi przełajowe regionu siedleckiego

Międzypowiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży
w Indywidualnych Biegach Przełajowych Regionu Siedleckiego

W dniu 11 października 2018 roku reprezentacja uczniów Zespołu Szkół w Głoskowie wzięła udział w Międzypowiatowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży Indywidualnych Biegach Przełajowych Regionu Siedleckiego, które odbyły się nad „Zalewem Muchawka” w Siedlcach. Uczniowie Zespołu Szkół w Głoskowie w swoich kategoriach wiekowych zajęli następujące miejsca:

Olga Świesiulska – klasa VIII Szkoły Podstawowej z 41 osób startujących zajęła  3 miejsce, uzyskując awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Aleksandra Kania – klasa VIII Szkoły Podstawowej z 41 osób startujących zajęła 7 miejsce, uzyskując awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Alicja Świesiulska – klasa VI Szkoły Podstawowej z 45 osób startujących zajęła 15 miejsce.
Alicja Poszytek – klasa VI Szkoły Podstawowej z 45 osób startujących zajęła     33 miejsce.
Agata Świesiulska – klasa V Szkoły Podstawowej z 55 osób startujących zajęła 51 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej w kategorii Młodzież – Dziewczęta, Szkoła Podstawowa w Głoskowie uplasowała się na 6 miejscu.
W klasyfikacji drużynowej w kategorii Dzieci – Dziewczęta, Szkoła Podstawowa w Głoskowie uplasowała się na 19 miejscu.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Siedlcach:

Na koniec wszystkim serdecznie pogratulowano i życzono wielu sportowych sukcesów.