Finał VII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

Wielki Finał VII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

14 października 2018 roku odbył się Finał VII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej, czyli czwarty i ostatni bieg organizowany przez Centrum Sportu i Kultury i Stowarzyszenie Truchtacz.pl. Na mecie stanęło rekordowo 135 osób. Nadszedł więc czas na podsumowanie wszystkiego co wydarzyło się od kwietnia do października tego roku. Cały cykl składał się z czterech biegów dla dorosłych i dla dzieci. Pierwszy odbył się wiosną, ostatni jesienią. Osoby, które ukończyły co najmniej trzy z nich, wzięły udział w klasyfikacji generalnej i zdobyły nagrody za swój całoroczny wysiłek. Laureaci każdej kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. Na starcie nie zabrakło również reprezentacji uczniów z Zespołu Szkół w Głoskowie, którzy tradycyjnie z roku na rok biorą udział w tego typu imprezie.

• Alicja Świesiulska klasa VI Szkoły Podstawowej zajęła II miejsce,
    w klasyfikacji końcowej również II miejsce.
  • Alicja Poszytek klasa VI Szkoły Podstawowej zajęła III miejsce,
     w klasyfikacji końcowej również III miejsce.
  • Agata Świesiulska klasa V Szkoły Podstawowej zajęła IV miejsce,
     w klasyfikacji końcowej III miejsce.

Na koniec wszystkim serdecznie pogratulowano, wręczając pamiątkowe medale, dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe oraz zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie wyniki i zdjęcia znaleźć można na stronach internetowych: