Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22.01.2018 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół w Głoskowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Uroczystość rozpoczęli najmłodsi – dzieci 3-4 letnie z oddziału przedszkolnego p. Aleksandrą Elmerych i p. Marleną Kowalską wspierane przez p. Joannę Michna. Następnie zaprezentowały swoje umiejętności pięciolatki pod kierunkiem p. Ilony Osiak, przy współpracy p. Oli Świątek, obie najmłodsze grupy zaśpiewały także piosenkę w języku angielskim, której nauczyli się z p. Moniką Paduch. Najstarsi uczniowie przedszkola, dzieci z zerówki z p. Agnieszką Mikulską – zaśpiewali, zatańczyli i przedstawili krótki skecz. Następnie uczniowie kl. I przygotowani przez p. Hannę Pałyskę wykazali się umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi. Kl. II umiliła czas pięknym trojakiem i piosenkami przygotowanymi pod kierunkiem p. Agnieszki Osińskiej. Natomiast kl. III w swoim programie artystycznym przygotowanym przez p. Iwonę Maletkę zaprezentowała: koziorajkę praz układy taneczne do znanych utworów Michaela Jacksona i Vaya Con Dios.
Nie obyło się także bez życzeń od Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Głoskowie Małgorzaty Piętka oraz Wójta Gminy Borowie – Pana Wiesława Gąski, którzy nie szczędząc ciepłych słów, życzyli Seniorom wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.
W II części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami i prezencikami wykonanymi przez swoje wnuczęta oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców uczniów klas I-III i przedszkola.
<<< Wróć
Dodano: 22 Styczeń 2019
Gimnazjum NR 6 - Dzień Babci i Dziadka


Odwiedzin: 199830