Dzień Kobiet

„Być kobietą, być kobietą…”

4 marca 2019r. uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet. Mszę Św. w intencji wszystkich Kobiet celebrował ks. Andrzej Danieluk.
Następnie wszyscy - nauczyciele, pracownicy obsługi, zaproszeni goście i uczniowie zgromadzili się na sali gimnastycznej, aby wspólnie uczestniczyć w uroczystej akademii „poświęconej „od deski do deski ”KOBIETOM”.
Na pięknie udekorowanej sali przybyłe Panie powitał w imieniu organizatorów ks. Andrzej Danieluk. W dalszej kolejności uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali program artystyczny, gdzie nie zabrakło piosenek o kobietach i humorystycznych skeczy. Występ wywołał uśmiech i gromkie brawa od publiczności. Program przygotowany został pod kierunkiem: p. Maryli Serzysko, p. Moniki Baran i p. Magdaleny Jasińskiej.
Wszystkim Paniom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia marzeń oraz tego, aby każdy kolejny dzień był lepszy i niósł ze sobą wiarę oraz nadzieję na lepsze jutro.<<< Wróć
Dodano: 05 Marzec 2019
Gimnazjum NR 6 - Dzień Kobiet


Odwiedzin: 197282