Powiatowe Igrzyska

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce

W czwartek 9 maja 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Garwolinie odbyły się zawody sportowe w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lekkoatletyce, w której udział wzięli uczniowie z różnych szkół Powiatu Garwolińskiego. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Garwolinie, a sędzią głównym zawodów był mgr Paweł Żak. Najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy z czołowych trzech miejsc konkurencji indywidualnych otrzymali medale. Nagrodą był także awans do zawodów międzypowiatowych na szczeblu regionu siedleckiego. Wyniki uczniów Zespołu Szkół w Głoskowie:

  • Olga Świesiulska – klasa VIII Szkoły Podstawowej w biegu na 300m z czasem 45:11s zajęła I miejsce, uzyskując awans do zawodów regionu siedleckiego.
  • Aleksandra Kania – klasa VIII Szkoły Podstawowej w biegu na 600m z czasem 2:01:57s zajęła II miejsce, uzyskując awans do zawodów regionu siedleckiego.
  • Krystian Głasek – klasa III Gimnazjum w pchnięciu kulą o wadze 5 kg na odległość 9,98m zajął IV miejsce.
  • Filip Mikulski – klasa VII Szkoły Podstawowej w biegu na 1000m z czasem 3:44:11s zajął XI miejsce.

Na koniec wszystkim serdecznie pogratulowano, życząc dalszych sukcesów sportowych.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Garwolinie: www.pszsgarwolin.pl

Opracował mgr Marcin Możdżonek


<<< Wróć
Dodano: 09 Maj 2019
Gimnazjum NR 6 - Powiatowe Igrzyska


Odwiedzin: 191103