Mam Talent

"Talent jest jak kawałek szlachetnego, ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i wartość mu wielką nada"

MAM TALENT

11 czerwca w naszej szkole odbyła się I edycja konkursu „Mam talent”. Do udziału zgłosiło się 21 uczestników. Pomysłowość pierwszych wykonawców przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Czegóż nie można było zobaczyć i usłyszeć…
Organizatorkami szkolnego konkursu były panie: Marlena Kowalska i Magdalena Jasińska. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, odkrywanie nowych talentów i zdolności oraz promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego.

Wszyscy uczniowie mogli zgłaszać swoje talenty do 24 maja. Chęci i zdolności nie zabrakło… na naszej szkolnej scenie pojawił się śpiew, gra na instrumentach, recytacje i akrobacje. Wszyscy wykonawcy świetnie się spisali, wykorzystali swoje „5 minut” przed oceniającym ich jury, w skład, którego weszli:

  • Pani Małgorzata Piętka Dyrektor Zespołu Szkół w Głoskowie
  • Pani Barbara Zawadka pełniąca funkcję Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Borowiu
  • Pan Łukasz Rosłaniec Dzielnicowy Gminy Borowie
  • Pan Konrad Skolimowski aktor znany z roli Patryka w „Barwach Szczęścia, oraz z seriali tj. Echo Serca, Druga Szansa, Dziewczyny ze Lwowa i wielu innych, który z powodzeniem robi również karierę w branży muzycznej

Odważnymi i zdolnymi uczestnikami I edycji szkolnego konkursu „Mam talent” byli: Michalina Kania, Marysia Janakowska, Karinka Rudnik, Antoś Rychlica, Ola Mikulska, Julka Kruszewska, Zuzia Lewandowska, Paweł Frelich, Julka Przybysz, Ewelina Babik, Mateusz Pasternak, Szymon Lewandowski, Amelka Zając, Agata Świesiulska, Patrycja Babik, Marta Rękawek, Julka Kania, Ola Kania, Patrycja Zadrożna, Natalia Kaźmierczak.
Wszyscy uczestnicy I edycji szkolnego konkursu „Mam talent” otrzymali dyplom i nagrody rzeczowe, dzięki współpracy z Fundacją PZU, która wspiera również naszych szkolnych artystów w rozwijaniu zdolności plastycznych.
Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Byliście wspaniali. Wielkie brawa.
 


<<< Wróć
Dodano: 11 Czerwiec 2019
Gimnazjum NR 6 - Mam Talent


Odwiedzin: 189232