Finał VIII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

Wielki Finał VIII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

13 października 2019 roku odbył się Finał VIII Grand Prix Ziemi Garwolińskiej, czyli czwarty i ostatni bieg organizowany przez Centrum Sportu i Kultury i Stowarzyszenie Truchtacz.pl. Ponad 220 osób wzięło udział w tegorocznym cyklu biegowym Grand Prix Ziemi Garwolińskiej. Nadszedł więc czas na podsumowanie wszystkiego co wydarzyło się od kwietnia do października tego roku. Cały cykl składał się z czterech biegów dla dorosłych i dla dzieci. Pierwszy odbył się wiosną, ostatni jesienią. Osoby, które ukończyły co najmniej trzy z nich, wzięły udział w klasyfikacji generalnej i zdobyły nagrody za swój całoroczny wysiłek. Laureaci każdej kategorii otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe. Na starcie nie zabrakło również reprezentacji uczniów z Zespołu Szkół w Głoskowie, którzy tradycyjnie z roku na rok biorą udział w tego typu imprezie.

Wyniki:

• Agata Świesiulska klasa VI Szkoły Podstawowej w klasyfikacji końcowej zajęła I miejsce.
  • Alicja Świesiulska klasa VII Szkoły Podstawowej w klasyfikacji końcowej zajęła II miejsce.
  • Alicja Poszytek klasa VII Szkoły Podstawowej w klasyfikacji końcowej zajęła IV miejsce.
  • Maja Kania klasa III Szkoły Podstawowej w klasyfikacji końcowej zajęła IV miejsce.

Na koniec wszystkim serdecznie pogratulowano, wręczając pamiątkowe medale, dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe oraz zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie wyniki i zdjęcia znaleźć można na stronach internetowych: