Koncert Mikołajkowy

ŚWIĄTECZNY KONCERT MIKOŁAJKOWY

5 grudnia w Zespole Szkół w Głoskowie odbył się koncert „Rozśpiewane Mikołajki - czyli świąteczne przeboje dla dużych i małych”. Na scenie prezentowali się soliści, duety, jak i również całe klasy. Przedstawiony przez uczestników repertuar był bardzo urozmaicony. Śpiewano zarówno popularne kolędy i pastorałki, jak i mniej znane utwory świąteczne. Organizatorkami świątecznego koncertu mikołajkowego były panie: Marlena Kowalska i Ilona Osiak.
Swą obecnością w tym dniu zaszczycili nas: p. Marta Serzysko - sekretarz Gminy Borowie, p. Katarzyna Iwaniec - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Borowiu, p. Małgorzata Piętka - dyrektor Zespołu Szkół w Głoskowie, p. Łukasz Rosłaniec - dzielnicowy Gminy Borowie, a także rodzice, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie naszej szkoły.
Podczas uroczystości nie zabrakło św. Mikołaja, który przybył do nas i obserwował występy dzieci. Każdy dostał od Mikołaja słodki upominek i mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie.
Kadra pedagogiczna i pracownicy szkoły uświetnili koncert niespodzianką - wykonując na zakończenie układ taneczny. Występ bardzo spodobał się publiczności, o czym mogły świadczyć gromkie brawa i uśmiech na twarzach widowni.
Świąteczną atmosferę w tym dniu podtrzymywała nie tylko dekoracja i obecność Mikołaja, ale również unoszący się zapach piernika oraz zimowej herbatki. Na zakończenie uroczystości każdy został poczęstowany świątecznymi przysmakami przygotowanymi przez rodziców.
Spotkanie zakończyło się wspólnym wykonaniem pastorałki pt. „Jest taki dzień” przez całą społeczność szkolną i zaproszonych gości. Dziękujemy bardzo wszystkim za przybycie, uczestnikom za piękne wykonanie piosenek - byliście wspaniali. Mamy nadzieję, że udało nam się rozbudzić magię świąt. Zdjęcia są tylko namiastką tego, co działo się na scenie, zapraszamy do ich obejrzenia.


<<< Wróć
Dodano: 05 Grudzień 2019
Gimnazjum NR 6 - Koncert Mikołajkowy


Odwiedzin: 214717