Świąteczna Kartka dla Seniora

„Każdy gest, nawet najdrobniejszy...zmienia świat, czyjś świat”


       Życie człowieka nie jest usłane płatkami róż. Pojawia się cierpienie, ból, starość, niepełnosprawność, samotność… I nie ma limitu wieku. W tym wyjątkowym czasie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, w czasie innym niż zwykle, gdyż towarzyszy nam pandemia koronawirusa, chcieliśmy być bliżej osób samotnych, często schorowanych, potrzebujących promyka radości, ciepła, życzliwości - podopiecznych domów opieki społecznej. Powstał więc pomysł przygotowania kart świątecznych.

     Mimo nauki zdalnej uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w akcji "Świąteczna Kartka dla Seniora". Dzieci wykonały piękne, oryginalne kartki świąteczne, które zostały przekazane podopiecznym Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego Sana w Woli Rębkowskiej oraz Seniorom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Borowiu.
    Mamy nadzieję, że wykonane prace, zawierające piękne, płynące z serca   życzenia, wywołają uśmiech na twarzach Seniorów i dadzą światełko nadziei na nadchodzący Nowy 2021 Rok.

    Wszystkim biorącym udział w akcji, którzy chcieli dać odrobinę siebie, dziękujemy za okazane dobro i serce - te słowa skierowali do dyrekcji, uczniów, nauczycieli   i rodziców p. Agata Frelik i p. Tomasz Majczyna.


       Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, miłości i życzliwości od napotkanych osób oraz spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym 2021 roku składa Seniorom oraz Pracownikom Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego Sana w Woli Rębkowskiej, a także Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Borowiu Dyrekcja wraz z Pracownikami Zespołu Szkół w Głoskowie.

                                                Koordynator akcji
 Agnieszka Mikulska


<<< Wróć
Dodano: 21 Grudzień 2020
Gimnazjum NR 6 - Świąteczna Kartka dla Seniora


Odwiedzin: 214717