Przedstawienie świąteczne

Przedstawienie świąteczne „Wesołych Świąt”

Uroczystości bożonarodzeniowe od wielu lat wpisane są do kalendarza wydarzeń organizowanych w naszym przedszkolu. W tym roku również postanowiłyśmy przeprowadzić tę uroczystość. Przez panującą pandemię odbyła się w nieco inny sposób, ale mamy nadzieję, że udało nam się zintegrować domy rodzinne naszych najmłodszych z przedszkolem i wprowadzić świąteczny nastrój. Umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie dzieci zostały nagrane i udostępnione rodzicom w formie filmu.

Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci z grupy 3,4 - latków wystąpiły w roli bałwanków, wyrecytowały pięknie wiersz oraz zaśpiewały piosenkę. Chłopcy z grupy pięciolatków, jako elfy z zaangażowaniem pomagały Mikołajowi pakować prezenty i przygotowywały sanie do dalekiej podróży. W ich wykonaniu usłyszeliśmy wiersz i piosenkę ilustrowaną ruchem. Następnie na scenie pojawiły się Mikołajki, które zaprezentowały swoje wyjątkowe umiejętności taneczne. Dzieci z zerówki, jako renifery nie tylko wspaniale zaśpiewały, ale także zaprezentowały swoje talenty taneczne i recytatorskie. Nasi artyści wspólnie wykonali utwór w języku angielskim pt. „We Wish You A Merry Christmas”.  

Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama piosenek świątecznych i kolęd różnych wykonawców. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z Paniami, które na czele z Panią Dyrektor Małgorzatą Piętka złożyły życzenia Bożonarodzeniowe.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania pod linkiem

https://youtu.be/zrjOCaMkqPA


<<< Wróć
Dodano: 22 Grudzień 2020
Gimnazjum NR 6 - Przedstawienie świąteczne


Odwiedzin: 214717