Dzień Babci i Dziadka

                          OGRÓD MIŁOŚCI WYRASTA W SERCU  BABCI I DZIADKA

” Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!”


       Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, przypadające na 21 i 22 stycznia, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. Tak naprawdę każdego dnia w roku, dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To właśnie oni potrafią cierpliwie wysłuchać zwierzeń oraz marzeń, które rodzą się w małych główkach dzieci. Słowa babcia i dziadek kojarzą się z ciepłem, cierpliwością, bezgraniczną miłością i poczuciem bezpieczeństwa.
      Co roku w naszej szkole licznie gościliśmy babcie i dziadków. Z racji pandemii święto Dzień Babci i Dzień Dziadka przybrało inną formę. Uczniowie klas I-III pod okiem nauczycieli: Agnieszki Osińskiej, Agnieszki Mikulskiej i Hanny Pałyska przygotowali wiersze i piosenki dla wspaniałych dziadków. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków. Każdy z wnuków włożył całe swoje serce, aby wyrazić wdzięczność za trud i oddanie, za dobroć, miłość i troskę   oraz wszystko to, co od dziadków otrzymujemy.

      Wierzymy, że chociaż nie mogliśmy spotkać się w naszej szkole, to jednak program artystyczny zaprezentowany online sprawi, że babcie i dziadkowie poczują się kochani, docenieni i szczęśliwi.

    Szanowne Babcie, drodzy Dziadkowie z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia: wielkiego szczęścia, dużo zdrowia, uśmiechu, radości, zadowolenia z wnucząt, wszystkiego o czym marzycie.

życzą Dyrektor i Pracownicy ZS w Głoskowie


  Zapraszamy do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu uczniów klas I-III oraz fotorelacji.

Klasa 1:
https://www.youtube.com/watch?v=p-UbRJl1hsg

Klasa 2:

https://www.youtube.com/watch?v=6r-87J-D1Hs

Klasa 3: 
https://www.youtube.com/watch?v=5Zk5JdcZ1h4


<<< Wróć
Dodano: 21 Styczeń 2021
Gimnazjum NR 6 - Dzień Babci i Dziadka


Odwiedzin: 212004