Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W dniach od 29 stycznia do 7 lutego 2021 roku Nasza szkoła została zgłoszona do akcji organizowanej przez Fundację Pho3nix, w której uczniowie szkoły mogą wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Akcja polega na zarejestrowaniu i zalogowaniu się na specjalnie przygotowanej platformie www.pho3nix-kids.com na której Fundacja Pho3nix udostępnia filmy z ćwiczeniami. Zachęcamy dzieci do ćwiczeń! Za każdy w całości wykonany trening na konto ucznia wędruje 10 punktów. Każdy uczeń może zdobyć łącznie 100 punktów za swoją aktywność. Za każde 10 punktów zdobyte przez uczniów na platformie, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 1 PLN.

Ćwiczymy i pomagamy – dodatkowe wsparcie dla WOŚP poprzez użycie #Pho3nixdlaWOSP pod zdjęciem lub filmem, na którym ćwiczysz! Wpis może być opublikowany na Facebooku, Instagramie.

Za każdy #Pho3nixdlaWOSP pod filmem lub zdjęciem Fundacja Pho3nix przekaże 1 PLN na konto WOŚP! Cel to 1 000 000 PLN. Aby go osiągnąć potrzeba miliona pajacyków, brzuszków lub pompek! Inspiracje do wspólnych ćwiczeń można znaleźć na youtube.com/PHO3NIXKIDS lub https://www.facebook.com/hashtag/pho3nixdlawosp


<<< Wróć
Dodano: 01 Luty 2021
Gimnazjum NR 6 - Wspieramy  Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy


Odwiedzin: 219680