Zakończenie Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W dniach od 29 stycznia do 7 lutego 2021 roku Uczniowie Naszej Szkoły wspierali WOŚP, biorąc udział w specjalnie przygotowanej akcji przez Fundację Pho3nix. Akcja polegała na zarejestrowaniu i zalogowaniu się na specjalnie przygotowanej platformie www.pho3nix-kids.com na której Fundacja Pho3nix udostępniła filmy z ćwiczeniami. Za każdy w całości obejrzany/wykonany trening na konto ucznia wędrowało 10 punktów. Każdy uczeń mógł zdobyć łącznie 100 punktów za swoją aktywność. Za każde 10 punktów zdobyte przez uczniów na platformie, Fundacja Pho3nix przekazywała na konto WOŚP 1 PLN.

W akcji organizowanej przez Fundację Pho3nix wzięło udział blisko 700 szkół, co oznacza dziesiątki tysięcy uczniów z całej Polski! Ponadto zaangażowanych było tysiące użytkowników mediów społecznościowych do aktywności oznaczonej #Pho3nixdlaWOSP, dzięki czemu udało się wspólnie zebrać kwotę 1 054 000 PLN z czego Uczniowie Naszej Szkoły zebrali 304 PLN.

Wszystkie środki zebrane przez Fundację Pho3nix trafią na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przeznaczone zostaną na zakup sprzętu na dziecięce oddziały laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W NAJWIĘKSZEJ AKCJI W POLSCE, W KTÓREJ TO DZIECI WSPARŁY DZIECI!


<<< Wróć
Dodano: 10 Luty 2021
Gimnazjum NR 6 - Zakończenie Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Odwiedzin: 219678