V Turniej Orlika o Puchar Premiera – eliminacje wojewódzkie

W dniach 22 i 25 września 2014 roku dobyły się rozgrywki piłkarskie w ramach V Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje wojewódzkie. Przy deszczowej pogodzie 22 września 2014 roku na Orliku w Żelechowie stanęły do wzajemnej rywalizacji zespoły dziewcząt w kategorii 10 – 11 lat, reprezentujące Szkoły Podstawowe z Głoskowa, Puznówki, Miastkowa kościelnego i Żelechowa. Po zaciętej rywalizacji na najwyższym stopniu podium stanęły dziewczęta z Puznówki, które awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. Drugie miejsce przypadło drużynie z Żelechowa, a trzecie dziewczętom z Głoskowa, na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Miastkowa Kościelnego.

Czwartkowa pogoda 25 września 2014 roku była wręcz idealna do rozgrywek piłkarskich, które odbyły się na Orliku w Miastkowie Kościelnym, gdzie stanęły do wzajemnej rywalizacji zespoły chłopców w kategorii 12 – 13 lat, reprezentujące Szkoły z Głoskowa, Miastkowa Kościelnego, Gocławia, Trojanowa i 5 Garwolin. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i awans do kolejnego etapu rozgrywek uzyskali chłopcy z Trojanowa, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z 5 Garwolin, trzecie miejsce przypadło drużynie z Głoskowa, czwarte miejsce Gocław i piąte miejsce Miastków Kościelny.

Tradycyjnie na koniec wszystkim drużynom pogratulowano i życzono dalszych sukcesów sportowych. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach internetowych: www.turniejorlika.pl oraz www.szs.pl