VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP - eliminacje wojewódzkie

W dniu 22 września 2015 roku odbyły się rozgrywki piłkarskie – I etap eliminacji wojewódzkich w ramach VI Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Tego dnia na Orlikach w Gocławiu i w Garwolinie rywalizowały ze sobą zespoły dziewcząt i chłopców w kategorii 10 – 11 lat.

Na Orliku w Gocławiu do wzajemnej rywalizacji stanęły drużyny dziewcząt z Publicznej Szkoły Podstawowej z Głoskowa, Gocławia i Żelechowa. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyły dziewczęta z Głoskowa, które awansowały do finału rejonu. Drugie miejsce przypadło drużynie z Gocławia, która również awansowała do finału rejonu, a trzecie miejsce zajęła drużyna z Żelechowa. Finał rejonu odbędzie się na Orliku przy Zespole Szkół w Głoskowie dnia 28 września 2015 roku o godzinie 10:00.

Wśród drużyn chłopców na Orliku w Garwolinie do wzajemnej rywalizacji stanęły zespoły z Głoskowa, Żelechowa i 5 Garwolin. Zdecydowanie najlepszą drużyną okazali się uczniowie z Żelechowa, uzyskując awans do finału rejonu, drugie miejsce i awans do finału rejonu zajęli zawodnicy 5 Garwolin, trzecie miejsce przypadło drużynie z Głoskowa.

Szczegółowe wyniki dziewcząt:
Głosków – Żelechów 2:1
Gocław – Żelechów 2:0
Głosków – Gocław 2:0

Szczegółowe wyniki chłopców:
5 Garwolin – Głosków 4:1
Żelechów – 5 Garwolin 10:1
Żelechów – Głosków 1:0

 

Opracował mgr Marcin Możdżonek<<< Wróć
Dodano: 22 Wrzesień 2015
Gimnazjum NR 6 - VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP - eliminacje wojewódzkie


Odwiedzin: 212587