II Grand Prix Ziemi Garwolińskiej

II Grand Prix Ziemi Garwolińskiej, który składał się z cyklu czterech biegów dla dorosłych oraz dla dzieci, każdy pod specjalną nazwą: „Bieg do Wiosny”, „Polska Biega”, „Upamiętnienie rocznicy bombardowania Garwolina” i „Wielki Finał”. Pierwszy odbył się wiosną, ostatni 13.10.2013 roku. Żeby liczyć się w ogólnej klasyfikacji trzeba było pobiec przynajmniej w trzech biegach. Na starcie wszystkich czterech biegów nie brakowało także reprezentacji uczniów Zespołu Szkół w Głoskowie wraz z rodzicami.

• Alicja Poszytek, klasa I Szkoły Podstawowej w trzech biegach na dystansie 400 metrów zajęła I miejsce, w czwartym biegu II miejsce, w rezultacie w klasyfikacji końcowej zajęła miejsce na najwyższym stopniu podium.
  • Filip Poszytek, klasa VI Szkoły Podstawowej we wszystkich czterech biegach na dystansie 1380 metrów  zajął I miejsce, co dało mu w klasyfikacji końcowej miejsce na najwyższym stopniu podium.
  • Szymon Poszytek, klasa V Szkoły Podstawowej we wszystkich czterech biegach na dystansie 1380 metrów  zajął II miejsce, co dało mu w klasyfikacji końcowej miejsce na drugim stopniu podium.
  • Grzegorz Poszytek – tata Alicji, Filipa i Szymona w klasyfikacji końcowej II Grand Prix Ziemi Garwolińskiej zajął VIII miejsce.

Tradycyjnie wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Laureaci czwartego biegu – dyplomy, a laureaci całego Grand Prix Ziemi Garwolińskiej – statuetki, puchary i nagrody przygotowane przez sponsorów. Dekoracji dokonali dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie Jarosław Kargol i wicestarosta garwoliński Stefan Gora, który gratulował wszystkim uczestnikom wyników, organizatorom dobrze przygotowanych zawodów i zapowiedział, że być może w przyszłym roku także weźmie udział w biegowych zmaganiach.