Być kobietą, czyli uroczysty Dzień Kobiet

Uroczysty Dzień Kobiet w Głoskowie odbył się 10 marca 2016 r. i został zapoczątkowany Mszą Świętą o godz. 15.00 sprawowaną przez ks. Wiesława Mućkę.  Słowa, które skierował do wiernych na temat relacji damsko – męskich na długo pozostały w pamięci zgromadzonych.

Kolejnym punktem programu były występy uczniów naszej szkoły. Przedszkolaki i „zerówka” przywitały gości wesołą piosenką „Dzień Kobiet”. Następnie uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali program słowno – muzyczny przygotowany pod kierunkiem z p. Moniki Baran, p. Maryli Serzysko, p. Magdaleny Jasińskiej i ks. Wiesława Mućki.

Występy zostały licznie nagrodzone brawami i salwami śmiechu. Publiczność mogła zobaczyć umiejętności wokalne i taneczne uczniów, posłuchać recytacji i żartów, wiadomości „Szkolnego Teleexpresu” oraz wspólnie pośpiewać znane piosenki. Uroczystość zakończyła się miłym akcentem - słodkim poczęstunkiem i  rozmową, a każda Pani została obdarowana pięknym, własnoręcznie zrobionym kwiatem. 

Dziękujemy licznie zgromadzonym gościom, szczególnie paniom z Urzędu Gminy w Borowiu wraz z Wójtem p .Wiesławem Gąską, p. Sołtys Głoskowa, Radzie Rodziców, Gronu Pedagogicznemu i pracownikom naszej szkoły oraz wszystkim rodzicom i krewnym naszych uczniów za przybycie, pomoc i miłą zabawę.


Więcej zdjęć poniżej w albumie:

DZIEŃ KOBIET GŁOSKÓW 2016

<<< Wróć
Dodano: 10 Marzec 2016
Gimnazjum NR 6 - Być kobietą, czyli uroczysty Dzień Kobiet


Odwiedzin: 212587