Dzień Rodziny w Przedszkolu

Dnia 25 maja 2016r. do przedszkola przybyli zaproszeni rodzice przedszkolaków oraz pani Dyrektor szkoły na spotkanie z okazji Dnia Rodziny. W pierwszej części spotkania dzieci zaprezentowały piosenki i tańce przygotowane pod kierunkiem p. Sylwii Olszewskiej oraz odśpiewały życzenia w języku angielskim. Na koniec występów dzieci wręczyły samodzielnie wykonane upominki: serduszka i laurki.

W drugiej części spotkania jako niespodziankę dla dzieci – rodzice przedstawili inscenizację bajki o Jasiu i Małgosi. Rodzice przygotowywali występ od 21 kwietnia 2016r.
W rolach głównych wystąpili:
Jaś – p. Paulina Rosiak
Małgosia – p. Barbara Zając
Mama – p. Agnieszka Mikulska
Tata drwal – p. Wojciech Trzpil
Czarownica – p. Anna Gora
Wilk – p. Agnieszka Zając
Narrator – p. Paweł Mikulski
Rodzice spotykali się po południu i przy pomocy p. Uli Mikulskiej odbywali próby przedstawienia. Zaprojektowali też swoje stroje, postarali się o rekwizyty oraz wykonali scenografię do przedstawienia – przy pomocy p. Marty Mikulskiej i p. Kingi Trzpil. Przedstawienie bardzo podobało się widowni, chociaż były momenty strachu, gdy na scenie pojawił się straszny wilk albo groźna czarownica.

Pani Dyrektor podziękowała występującym, szczególnie rodzicom - za wspaniały pomysł i duży wkład pracy w przygotowanie niespodzianki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem dla całych rodzin.


 

Zobacz nagranie video:

 

Więcej zdjęć w albumie poniżej 

JAŚ I MAŁGOSIA w PRZEDSZKOLU

 

 


<<< Wróć
Dodano: 25 Maj 2016
Gimnazjum NR 6 -  Dzień Rodziny w Przedszkolu


Odwiedzin: 212570