Dzień kreatywnego obuwia

W środę 16 listopada 2016 roku w Zespole Szkół w Głoskowie odbył się DZIEŃ KREATYWNEGO OBUWIA zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia wszyscy uczniowie mieli możliwość założenia nietypowych skarpetek oraz butów i zaprezentowania się w nich podczas szkolnego apelu.

Na wstępie Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Głoskowie mgr Małgorzata Piętka przywitała wszystkich uczniów i wspólnie z zarządem Samorządu Uczniowskiego rozpoczęła szkolny apel. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Makulec przedstawiła uczniom plan Dnia Kreatywnego Obuwia oraz poinformowała o kolejnych takich dniach tematycznych, które odbywać się będą raz w miesiącu.

W trakcie apelu uczniowie zaprezentowali swoje pomysły na udekorowanie stóp, nauczyciele włączeni do zabawy mieli za zadanie wyróżnić pięcioro uczniów, którzy w ich ocenie wykazali się najlepszymi pomysłami na kreatywne obuwie.

Wyróżnieni uczniowie to:

  • Patrycja Zadrożna klasa VI Szkoły Podstawowej
  • Michał Zadrożny klasa II Gimnazjum
  • Patryk Wielgosz klasa VI Szkoły Podstawowej
  • Karolina Makulec klasa II Gimnazjum
  • Stanisław Mazurek klasa IV Szkoły Podstawowej

Dodatkowo nauczyciele wyróżnili Patryka Paziewskiego z klasy V Szkoły Podstawowej.

Wyróżnionym uczniom pogratulowano pomysłowości, zrobiono pamiątkowe zdjęcia, z których zostanie utworzona gazetka szkolna. W nadchodzącym miesiącu grudniu będziemy obchodzić Dzień Postaci Bajkowej, na który serdecznie zaprasza Samorząd Uczniowski.
Opracował opiekun Samorządu Uczniowskiego mgr Marcin Możdżonek<<< Wróć
Dodano: 16 Listopada 2016
Gimnazjum NR 6 -  Dzień kreatywnego obuwia


Odwiedzin: 190879