Dzień Postaci Bajkowo – Filmowej

W piątek 16 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Głoskowie odbył się „Dzień Postaci Bajkowo – Filmowej” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia wszyscy uczniowie mieli możliwość przebrania się za dowolną postać z bajki lub filmu.

Na wstępie zorganizowanego apelu na sali gimnastycznej Pan mgr Marcin Możdżonek – opiekun Samorządu Uczniowskiego wspólnie z zarządem Samorządu Uczniowskiego: Natalią Kaźmierczak i Marcinem Makulcem przywitali Panią Dyrektor Zespołu Szkół w Głoskowie – mgr Małgorzatę Piętka, całe grono pedagogiczne oraz wszystkich uczniów. W trakcie apelu uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali swoje pomysły na przebrania za wybraną przez siebie postać z bajki lub filmu. Nauczyciele włączeni do zabawy jako jury, mieli za zadanie wybrać uczniów, którzy w ich ocenie wykazali się najbardziej kreatywnymi pomysłami na przebrania. Każdy strój był na swój sposób ciekawy, interesujący, a zarazem zabawny, dlatego było trudno wybrać zwycięzców. Nauczyciele po dość długich obradach i dyskusjach w końcu podjęli decyzję, przyznając miejsca następującym uczniom:

  • I miejsce – Olga Wojdyga klasa II Gimnazjum
  • II miejsce – Patryk Wielgosz klasa VI Szkoły Podstawowej
  • III miejsce – Kacper Szubiński klasa III Szkoły Podstawowej

Przyznano również wyróżnienia następującym uczniom:

  • Karolina Makulec
  • Aleksandra Makulec

Uczniowie, którzy znaleźli się na podium lub zostali wyróżnieni, otrzymali z rąk Pani Dyrektor nagrody ufundowane przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego. Na koniec wszystkim uczniom serdecznie podziękowano w zabawie, rozdając słodycze i zrobiono pamiątkowe zdjęcia. W nadchodzącym miesiącu styczniu będziemy obchodzić Dzień Kreatywnego Nakrycia Głowy, na który serdecznie zaprasza Samorząd Uczniowski.Opracował opiekun Samorządu Uczniowskiego mgr Marcin Możdżonek


<<< Wróć
Dodano: 16 Grudzień 2016
Gimnazjum NR 6 - Dzień Postaci Bajkowo – Filmowej


Odwiedzin: 142872