„Biała Szkoła – Małe Ciche 2017”

Tradycją stał się fakt, że co roku uczniowie Zespołu Szkół w Głoskowie, wspólnie z uczniami z Zespołu Oświatowego w Borowiu uczestniczyli w „Białej Szkole” w podhalańskiej miejscowości Małe Ciche w terminie 6 – 11 luty 2017 roku. Podczas tego wyjazdu pod opieką nauczycieli – wychowawców i instruktorów: p. Marcina Możdżonka, p. Iwony Serzysko, p. Niny Kurach, p. Bożeny Lipińskiej i p. Marcina Muchy uczniowie uczyli się i doskonalili swoje umiejętności w jeździe na nartach, dużo spacerowali, podziwiając górski krajobraz.

Ogromną atrakcją było wodne szaleństwo na „Terma Bania” w Białce Tatrzańskiej oraz wieczór integracyjny przy góralskim grillu. Dodatkową atrakcją była wycieczka do Zakopanego, gdzie uczniowie mieli możliwość zobaczyć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia pod skocznią narciarską zwaną „Wielką Krokwią” oraz przejść przez Krupówki w celu zakupienia symbolicznych pamiątek z gór.

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy w Borowiu koszt wyjazdu był bardzo niski, a to zachęciło wielu uczniów do skorzystania z oferty.  W sobotni wieczór uczestnicy zimowiska wrócili do domu – zrelaksowani, pełni wrażeń i mamy nadzieję zadowoleni z wyjazdu na „Białą Szkołę”. Zapraszamy za rok!Opracował mgr Marcin Możdżonek


<<< Wróć
Dodano: 11 Luty 2017
Gimnazjum NR 6 - „Biała Szkoła – Małe Ciche 2017”


Odwiedzin: 191236