II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy

11 maja 2017 odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy, w którym uczestniczyło 54 wykonawców z 22 szkół powiatu garwolińskiego. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności językowych uczniów, rozwijanie ich talentów estradowych oraz prezentacja i popularyzacja utworów muzycznych krajów europejskich. Naszą szkołę godnie reprezentowały 3 uczennice. W kategorii klas 3-6 szkoły podstawowej z własnym akompaniamentem na gitarze wystąpiły:  Aleksandra Kania, która zaśpiewała piosenkę w języku angielskim ,,Scandal of Grace” i Patrycja Zadrożna, która wykonała utwór w języku hiszpańskim  ,,Sofia”. W kategorii klas1-3 gimnazjum wystąpiła  Natalia Kaźmierczak, która zaśpiewała piosenkę w języku hiszpańskim ,,Bienaventurados los misericordiosos”.

W gronie laureatów konkursu znalazły się: Aleksandra Kania z kl.VI i Natalia Kaźmierczak z kl. I , które zdobyły wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczennicom udanego występu i życzymy dalszych sukcesów.Uczennice do konkursu przygotowała p. Maryla Serzysko.
<<< Wróć
Dodano: 11 Maj 2017
Gimnazjum NR 6 - II Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Samogoszczy


Odwiedzin: 134104