Biała Szkoła

„Biała Szkoła – Małe Ciche 2018”

Tradycyjnie jak co roku w kalendarz wycieczek szkolnych wpisał się wyjazd uczniów z Zespołu Szkół w Głoskowie, wspólnie z uczniami z Zespołu Oświatowego w Borowiu na „Białą Szkołę” do podhalańskiej miejscowości Małe Ciche w terminie 8 – 13 stycznia 2018 roku. Podczas tego wyjazdu pod opieką nauczycieli – wychowawców i instruktorów: p. Marcina Możdżonka, p. Iwony Serzysko, p. Jolanty Grzywacz, p. Bożeny Lipińskiej i p. Marcina Muchy uczniowie uczyli się i doskonalili swoje umiejętności w jeździe na nartach, dużo spacerowali, podziwiając górski krajobraz.

Ogromną atrakcją było wodne szaleństwo na „Terma Bania” w Białce Tatrzańskiej oraz wieczór integracyjny przy góralskim ognisku z kiełbaskami. Dodatkową atrakcją była wycieczka do Zakopanego, gdzie uczniowie mieli możliwość zobaczyć zabytki i atrakcje miasta, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, wjechać specjalną kolejką na szczyt „Gubałówka” oraz przejść przez „Krupówki” w celu zakupienia symbolicznych pamiątek z gór.

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy w Borowiu koszt wyjazdu był bardzo niski, a to zachęciło wielu uczniów do skorzystania z oferty.  W sobotni wieczór uczestnicy zimowiska wrócili do domu – zrelaksowani, pełni wrażeń i mamy nadzieję zadowoleni z wyjazdu na „Białą Szkołę”.

 Zapraszamy za rok!!!Opracował mgr Marcin Możdżonek


<<< Wróć
Dodano: 23 Styczeń 2018
Gimnazjum NR 6 - Biała Szkoła


Odwiedzin: 165322