Dzień Babci i Dziadka

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Tradycyjnie zimową porą do naszej placówki zapraszane są Babcie oraz Dziadkowie na uroczystość z okazji Ich święta.

W tym roku mieli okazję obejrzeć zachwycającą część artystyczną wykonaną nie tylko przez najmłodsze wnuczęta, ale także ich starszych kolegów i koleżanki.

Podczas uroczystości piosenką i wierszem zaprezentowały się 3, 4-latki wspierane przez p. Aleksandrę Elmerych, Marlenę Kowalską i Joannę Michna. Pięciolatki przygotowane przez p. Agnieszkę Mikulską i Olę Świątek przedstawiły zabawny taniec oraz wykazały umiejętności aktorskie i muzyczne. Najstarsi uczniowie przedszkola, dzieci z zerówki, pod kierunkiem p. Hanny Pałyska nie tylko pięknie zaśpiewali i zatańczyli „krakowiaka”, ale także zaprezentowały swe talenty poprzez deklamację wierszyków.

Uczniowie klasy I przygotowani przez p. Agnieszkę Osińską wykazali się umiejętnościami recytatorskimi oraz melodyjnym śpiewem. Klasa II kierowana przez p. Iwonę Maletka zachwyciła żywiołowym „rock’n’rollem” oraz wierszykami. Natomiast klasa III przygotowała wraz z p. Iloną Osiak taniec „szot” oraz oczarowała umiejętnościami wokalno – recytatorskimi.

Uczniowie klas starszych przygotowali pod kierunkiem p. Maryli Serzysko i Magdaleny Jasińskiej zabawny skecz traktujący o odwiedzinach wnucząt u dziadków a także olśnili tańcem – „belgijką”.

Także najmłodsi, uczęszczający na zajęcia prowadzone przez Studio Ruchu Kordaszewscy mogli zaprezentować swe talenty.

Po zakończeniu części artystycznej i wysłuchaniu życzeń od p. Małgorzaty Piętka, dyrektor Zespołu Szkół w Głoskowie, dzieci wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, przygotowanego we współpracy z rodzicami uczniów, oraz wesołej zabawy przy muzyce. Na twarzach wszystkich uczestników uroczystości, zarówno tych małych, jak i dużych, gościły szerokie uśmiechy!

<<< Wróć
Dodano: 04 Luty 2018
Gimnazjum NR 6 - Dzień Babci i Dziadka


Odwiedzin: 193903