Spełniamy marzenia

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Marzenie Stasia – wolontariat

W dniach 29.01-02.02 Samorząd w ramach wolontariatu przeprowadził w naszej szkole akcję „Spełniamy marzenie Stasia”. W ramach tego przedsięwzięcia każdy uczeń mógł własnoręcznie przygotować kartkę urodzinową dla 8 – letniego Stasia i tym samym spełnić marzenie chłopca z zespołem Downa.

Staś jest mieszkańcem Garwolina, to wesoły chłopiec z wieloma zainteresowaniami, cieszący się z otaczającego go świata. Uwielbia godzinami przeglądać kolorowe kartki. Z okazji zbliżających się ósmych urodzin jego mama postanowiła uszczęśliwić chłopca i poprosić o pomoc internautów.

Postępy małego Jasia można śledzić na jego fanpage’u Stasio Jasio. Na fanpage’u są też informacje o tym jak można przekazać 1% podatku na rzecz chłopca.

Od uczniów naszej szkoły Staś otrzymał ponad 60 kolorowych kartek urodzinowych. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i spełnili życzenie Stasiasmiley


<<< Wróć
Dodano: 13 Luty 2018


Odwiedzin: 190918