Powitaliśmy wiosnę

21 marca 2018r. w Zespole Szkół w Głoskowie uroczyście powitaliśmy Wiosnę. Z tej okazji nasz prężnie działający Samorząd Uczniowski przygotował wiele atrakcji.
O 8.00 spotkaliśmy się na górnym korytarzu ubrani w stroje w wylosowanym kolorze i poznaliśmy „nowe” Rady Pedagogiczne złożone z uczniów klasy VI i III gimnazjum, które następnie prowadziły zajęcia pod czujnym okiem nauczycieli. Po lekcjach spotkaliśmy się na górnym korytarzu z prowadzącymi i uczestnikami szkolnej edycji konkursu „Kocham Cię Polsko”. Dziesięcioosobowe drużyny musiały się wykazać nie tylko wiedzą, ale też sprytem i refleksem. Oczywiście do zwycięstwa potrzebny był także łut szczęścia. Następnie odbyło się karaoke. Poszczególne klasy śpiewały znane przeboje, a zgromadzona publiczność chętnie włączyła się w zabawę. Ostatnim elementem wspólnej zabawy była klasowa rywalizacja na torze przeszkód rozstawionym na sali gimnastycznej.
Mimo niesprzyjającej aury: śniegu i mrozu, w naszej szkole było wesoło i kolorowo. Mamy nadzieję, że wkrótce do nas przyjdzie nie tylko astronomiczna wiosna.


<<< Wróć
Dodano: 21 Marzec 2018
Gimnazjum NR 6 - Powitaliśmy wiosnę


Odwiedzin: 193906