Aktualności

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 103

Szkoła pamięta
Parafia Honorata - Szkoła pamięta

"Naród bez dziejów, bez historii, bez przeszłości, staje się wkrótce narodem bez ziemi, narodem bezdomnym, bez przyszłości. Naród, który nie wierzy w wielkość, i nie chce ludzi wielkich, kończy się."

kard. Stefan Wyszyński

SZKOŁA PAMIĘTA

     Listopad to czas zadumy, refleksji i wspomnień. Wtedy odwiedzamy groby najbliższych, wracamy myślami także  do żołnierzy poległych za naszą ojczyznę.

Dodano: 02 Listopada 2020
Ślubowanie klasy pierwszej
Parafia Honorata - Ślubowanie klasy pierwszej

Jak blask słońca oświetla wnętrze komnaty,

Tak nauka rozświetla umysł ”

                                                            Wang Chong

Pasowanie na ucznia, to dzień szczególnie ważny, wyjątkowy i oczekiwany. Tego dnia dzieci stają się pełnoprawnymi uczniami, ze wszystkimi prawami i obowiązkami.

Dodano: 29 Październik 2020
Europejski Tydzień Kodowania w przedszkolu
Parafia Honorata - Europejski Tydzień Kodowania w przedszkolu
 Październik to miesiąc „Code Week” - dzieci z Publicznego Przedszkola „Kubuś Puchatek” w Głoskowie juz po raz trzeci uczestniczą w tym wydarzeniu. Celem tej inicjatywy jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród najmłodszych i nabywanie nowych kompetencji związanych z kodowaniem.
Dodano: 22 Październik 2020
Dzień Chłopaka w przedszkolu
Parafia Honorata - Dzień Chłopaka w przedszkolu
W tym tygodniu Chłopcy z naszego przedszkola obchodzili swoje święto. We wszystkich grupach 2 października 2020 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Chłopaka.
Dodano: 03 Październik 2020
Czytanie w przedszkolu
Parafia Honorata - Czytanie w przedszkolu
Tradycją naszego przedszkola stało się rozwijanie i promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Staramy się zachęcać dorosłych do głośnego czytania dzieciom i uświadamiać, jaką ogromną rolę odgrywa czytanie w życiu dziecka.
Dodano: 30 Wrzesień 2020
Dzień Przedszkolaka
Parafia Honorata - Dzień Przedszkolaka
W radosnej atmosferze odbył się kolejny „Dzień Przedszkolaka”. Nasi milusińscy świętowanie rozpoczęli w środę 23 września br. od nadmuchiwania kolorowych baloników, które później przyczyniły się do wspólnej zabawy.
Dodano: 24 Wrzesień 2020
Próbna ewakuacja
Parafia Honorata - Próbna ewakuacja
16 września 2020r. w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja.
Dodano: 17 Wrzesień 2020
Dzień kropki w przedszkolu
Parafia Honorata - Dzień kropki w przedszkolu
15 września 2020 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki, jednocześnie rozpoczęliśmy realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego -„Emocja”. Celem naszych działań było wzbudzenie kreatywności, pomysłowości i zachęcenie do tworzenia, działania oraz zabawy.
Dodano: 15 Wrzesień 2020
Bezpieczna droga do szkoły
Parafia Honorata - Bezpieczna droga do szkoły
W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Borowiu i Komendę Powiatową Policji w Garwolinie 15 września br. nasze przedszkole odwiedzili: dzielnicowy gm. Borowie asp. Łukasz Rosłaniec oraz p. Katarzyna Iwaniec - dyrektor GOK.
Dodano: 15 Wrzesień 2020

<<< [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] >>> ... z 103Odwiedzin: 215603