Szkoła Podstawowa

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 13

WIWAT 3 MAJA! WIWAT KONSTYTUCJA!
OBRAZEK
Święto Konstytucji 3 Maja  - chociaż nie możemy go uczcić, jak co roku w formie uroczystej akademii, to i tak społeczność szkolna pamięta i stara się ten ważny w historii naszego kraju dzień uświęcić wywieszając  przed domem biało-czerwoną flagę.
Dodano: 30 Kwiecień 2021
Zwyczaje wielkanocne
OBRAZEK
Co roku w przeddzień Wielkanocy w naszej szkole odbywają się spotkania i warsztaty rękodzieła. W tym trudnym dla wszystkich roku nie zrezygnowaliśmy z wdrażania i kultywowania tradycji.
Dodano: 24 Marzec 2021
Mleczny Dzień Kobiet
OBRAZEK
   8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet, zarówno tych mniejszych, jak i tych większych. W tym dniu panowie obdarowują panie drobnym upominkiem. Każda Dama duża i mała powinna być obdarowana wyjątkowym prezentem. Uczniowie klas I-III Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głoskowie spędzili to święto inaczej niż zwykle, a wszystko to za sprawą Kota Mleczysława.
Dodano: 08 Marzec 2021
Uzależnienie od Internetu
Dodano: 04 Marzec 2021
Program edukacyjny „Mamy kota na punkcie mleka”
   Od marca 2021 roku uczniowie klas I-III naszej szkoły biorą udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Mamy kota na punkcie mleka”. Jest to projekt finansowany z Funduszu Promocji Mleka realizowany przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.
Dodano: 03 Marzec 2021
Dzień Bezpiecznego Internetu
OBRAZEK

Bezpieczeństwo w Internecie to bardzo ważny temat. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu DBI był obchodzony 9 lutego. Nasza szkoła również włączyła się do tego programu choć przez cały rok prowadzone są działania w tym zakresie.

Dodano: 12 Luty 2021
Konkurs ,,Rodzinne kolędowanie”- rozstrzygnięty!
OBRAZEK
Za nami piękny czas świąt Bożego Narodzenia, podczas których  nie zabrakło w domach wspólnego kolędowania. Zachęcaliśmy, abyście zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, nakręcając krótkie filmiki.
Dodano: 22 Styczeń 2021
Dzień Babci i Dziadka
OBRAZEK

                    OGRÓD MIŁOŚCI WYRASTA W SERCU BABCI DZIADKA

” Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!”


       Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, przypadające na 21 i 22 stycznia, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków.

Dodano: 21 Styczeń 2021
Wycieczka do Bałtowa
OBRAZEK
Dnia 13 maja 2019 roku odbyła się wycieczka edukacyjna do PARKU JURAJSKIEGO w Bałtowie z udziałem dzieci z grupy pięciolatków i sześciolatków oraz uczniów kl. I -III.
Dodano: 13 Maj 2019
Wycieczka do Warszawy
OBRAZEK
3 kwietnia 2019r. uczniowie klas 0- IV uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.
Dodano: 03 Kwiecień 2019

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 13



Odwiedzin: 215603