Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

„Jak to dawniej było każdy z was pamięta, bo cząstka historii w rodzinie zamknięta. Babcia ciasto piecze, wesoło zagada o rodzinnych dziejach wnukom opowiada. A kochany dziadek w bujanym fotelu pokazuje zdjęcia mych kuzynów wielu. Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba babcia, mama wnuczka, inaczej się nie da. Dziś wam dziękujemy nasi przyjaciele Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele.”

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk - na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

22 stycznia 2021 roku w pięknie udekorowanej sali dzieci z grup: 3-4-latków, 5-latków i zerówki wraz ze swoimi wychowawczyniami p. Magdaleną Jagodzińską, p. Marleną Kowalską, p. Iloną Osiak, p. Iwoną Maletka oraz paniami Moniką Paduch, Karoliną Saganek i Joanną Michna przygotowały program artystyczny z wierszykami i piosenkami. Następnie wszystkie dzieci odśpiewały głośno STO LAT. Na zakończenie Pani Dyrektor Małgorzata Piętka podziękowała małym artystom za przygotowanie uroczystości i poprosiła dzieci o przekazanie serdecznych życzeń Babciom i Dziadkom z okazji ich święta.

Jeszcze raz pragniemy za pośrednictwem strony internetowej:

Wszystkim Babciom i Dziadkom przekazać życzenia zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień i dużo radości. Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!

Zapraszamy do obejrzenia programu artystycznego z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu naszych przedszkolaków

https://youtu.be/9z-68Yw4M_g


<<< Wróć
Dodano: 22 Styczeń 2021
Gimnazjum NR 6 - Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu


Odwiedzin: 217263