II Powiatowy Dzień Profilaktyki „Stop Narkotykom”

Uczniowie klas I-III gimnazjum wraz z opiekunami: p.Moniką Baran i p.Joanną Stułka wzięli udział w II Powiatowym Dniu Profilaktyki „STOP NARKOTYKOM” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego „Wspólnota Powiatowa”, który odbył się 8 października 2014 roku w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. 

Gimnazjaliści mieli okazję obejrzeć  przedstawienia przygotowane w ramach międzyszkolnego programu profilaktycznego „Narkotyk śmierci dotyk” oraz spektakl zespołu „Rękawiczka” pt. „Sekret”. Uczniowie wysłuchali również prelekcji pracownika Wydziału Prewencji  Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie p. Danuty Kalinowskiej na temat współczesnych zagrożeń czyhających na młodego człowieka i obejrzeli film edukacyjny „Domówka”.

Ostatnim elementem uroczystości prowadzonej przez p. Zbigniewa Marciniuka było wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego i konkursu wiedzy o HIV i AIDS. Naszą szkołę reprezentowali Klaudia Żaczek z klasy II oraz Adam Misior i Patrycja Wielgosz z klasy I gimnazjum.


<<< Wróć
Dodano: 08 Październik 2014
Gimnazjum NR 6 - II Powiatowy Dzień Profilaktyki „Stop Narkotykom”


Odwiedzin: 215603