Jasełka w naszej szkole

Jest taka noc, na którą człowiek czeka.
Jest taki wyjątkowy wieczór,
gdy wszyscy gromadzą się  przy wspólnym stole.
Jest taki wieczór, kiedy gasną spory,
wieczór, gdy łamiemy się opłatkiem,
składamy życzenia……
To noc wyjątkowa…… Jedyna….. Niepowtarzalna……..

W ten niepowtarzalny nastrój wprowadziła nas klasa IV wraz z opiekunami Ewą Kowalską i Markiem Zającem, przedstawiając Jasełka. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich radością i sprawiły, że poczuliśmy atmosferę zbliżających się świąt. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, wszyscy występujący na scenie otrzymali gromkie brawa, które były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie. Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla aktorów, jak i dla rodziców, którzy przyszli obejrzeć swoje pociechy.
Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała młodym artystom oraz ich opiekunom za przygotowanie pięknych jasełek, a także złożyła życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, które skierowała do obecnych rodziców, pracowników szkoły i oczywiście uczniów.

W końcowej części spotkania p.Marcin Możdżonek – nauczyciel wychowania fizycznego  przeprowadził krótką pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podczas ferii w ramach akcji społecznej „Wypadki na drogach – porozmawiajmy”, w tym roku odbywającej się pod  hasłem „widoczność w ruchu drogowym”. W szczególny sposób zwracał uwagę dzieci i młodzieży na niebezpieczeństwa związane z poruszaniem się po drogach (szczególnie po zmroku) ucząc odpowiedzialności za siebie i innych, na niebezpieczne zabawy w trakcie ferii świątecznych i zimowych. Propagowanie działań profilaktycznych poprzez pogadanki ma za zadanie przyczynić się do wzrostu bezpieczeństwa naszych dzieci.
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
<<< Wróć
Dodano: 19 Grudzień 2014
Gimnazjum NR 6 - Jasełka w naszej szkole


Odwiedzin: 215603