II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Piątkowe popołudnie i wieczór (9.01.2015) spędziliśmy w szkole. Tego dnia odbył się II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek pt „Zaśpiewajmy Jezusowi”. Konkurs cieszył się dużym zaangażowaniem. Zaśpiewano ponad 40 kolęd i pastorałek.

Na początku p. Dyrektor przywitała wszystkich uczestników uroczystości: dzieci, rodziców, dziadków, mieszkańców Głoskowa i okolic oraz przedstawiła jury, w którym zasiadły Katarzyna Iwaniec, Beata Żaczek, Katarzyna Wielgosz, Dorota Dąbrowska, Agnieszka Mikulska i Małgorzata Piętka. Część konkursową poprowadziła p. Monika Baran. Nad całością czuwał ks. Wiesław Mućka , któremu pomagały p. Joanna Stułka, p. Katarzyna Serzysko i p. Aleksandra Elmerych.

Konkurs był na bardzo wysokim poziomie. Mieliśmy możliwość wysłuchania wielu przepięknych utworów. Uczniowie przygotowani przez wychowawców śpiewali w języku polskim i angielskim oraz po łacinie. Zdaniem jury najlepiej zaśpiewała Oliwia Gątarz z klasy IV ( I miejsce), Natalia Kaźmierczak z klasy V (II miejsce) oraz Karolina Makulec z klasy VI ( III miejsce). Wśród zespołów wyróżnił się duet z klasy II gimnazjum Katarzyna Kwiatkowska i Klaudia Żaczek. Gościnnie wystąpił zespół absolwentów naszej szkoły.
Więcej zdjęć  II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastroałek 2015

 

Krótka relacja filmowa z konkursu: 

 

 

 

 


<<< Wróć
Dodano: 09 Styczeń 2015
Gimnazjum NR 6 -   II Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek


Odwiedzin: 215603