Bal Karnawałowy w przedszkolu

 Dnia 05.II.2015 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Sala ozdobiona w kolorowe baloniki i bibułki wprawiła dzieci we wspaniały nastrój. Przedszkolaki i dzieci z zerówki zaprezentowały się w strojach swoich ulubionych postaci. Były wróżki, królewny, rycerze, supermeni … i wiele innych bohaterów bajek. Panie podobnie jak dzieci przebrały się w barwne stroje karnawałowe. W dobrych nastrojach dzieci bawiły się przy ulubionych przebojach. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Dzięki dobrej współpracy z rodzicami przygotowany został słodki poczęstunek. Wszyscy uczestnicy balu pozowali również do zdjęć .

Wszystkie dzieci, które zaprezentowały się na balu w pięknych strojach zostały nagrodzone balonikami i słodkim upominkiem. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości i mile spędzonych chwil.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu balu i przygotowaniu wspaniałych strojów dla swoich pociech.Więcej zdjęć w albumie obok →  
Bal w przedszkolu 2015

 Krótki film z balu: 

 

Opracowała mgr Sylwia Olszewska


<<< Wróć
Dodano: 05 Luty 2015
Gimnazjum NR 6 - Bal Karnawałowy w przedszkolu


Odwiedzin: 215603