Festyn z okazji Dnia Rodziny

14 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół w Głoskowie odbył się Festyn Rodzinny. Impreza jest co roku organizowana przez szkołę przy współpracy z rodzicami i sponsorami. Nad organizacją i przebiegiem imprezy czuwała dyrektor szkoły p. Małgorzata Piętka.

Dla uczniów naszej szkoły zorganizowane zostały ciekawe gry i zabawy, w których należało się wykazać szybkością i zręcznością. Najmłodsi uczniowie naszej imprezy ślizgali się na pompowanym zamku oraz skakali na trampolinie. Dużym powodzeniem cieszyło się stoisko z malowaniem twarzy. Ciekawą atrakcją było także malowanie na folii. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Każdy zakupiony los wygrywał, a wygrane fanty wzbudzały wiele radości. Uczestnikom festynu bardzo podobały się piosenki, które wspaniale zaśpiewali uczniowie naszej szkoły. Na boisku Orlik trwały zmagania sportowe w piłce nożnej chłopców i dziewcząt. W tym samym czasie wszyscy chętni, zarówno rodzice, jak i uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami strzeleckimi.

Podczas festynu można było też napić się kawy, herbaty, zjeść ciasteczko, gofry, popcorn czy kiełbaskę i karkówkę na gorąco lub smaczne pyzy oraz ugasić pragnienie zimnymi napojami i lodami. W tym roku przyjechały do nas „Borowianki” z Brzuzy, które zachęcały do degustacji domowego ciasta, ale także chleba ze smalcem i ogórkiem kwaszonym. Swoją obecnością na festynie zaszczyciła nas również policja z Garwolina. Dzieci i młodzież mogły z bliska obejrzeć radiowóz policyjny i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Emocje wzbudził również pokaz wysokiej klasy motorów zaprezentowanych przez Weteran Klub Tur Garwolin.

Na zakończenie Dnia Rodziny odbyła się dyskoteka. Wszyscy wspaniale się bawili przy dźwiękach muzyki zespołu „Delay” z Puznówki.  Festyn dostarczył wielu miłych przeżyć i radości licznie przybyłym uczestnikom, którzy na pewno zachowają go na długo w swej pamięci. Był wspaniałą okazją do spotkań w gronie rodzinnym.

Więcej zdjęć można obejrzeć w poniższym albumie:

FESTYN RODZINNY 2015 zdjęcia


FILM z tego wydarzenia:

 

 

 

 


<<< Wróć
Dodano: 14 Czerwiec 2015
Gimnazjum NR 6 - Festyn z okazji Dnia Rodziny


Odwiedzin: 215603